1 / 12
Prodazba na soncevi kolektori teko solar
16.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2023 13:18

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Prodazba na soncevi kolektori teko solar dostava do vrata do doma 150 l 200 l so garancija 10 g na bojer i 3 g na elekrtonika so fiskalna smetka ekstra ceni samo na teko solar i site delovi za niv 078 290 922 tel

Категорија: Останато

Се продава од:

jas
Потврден огласувач
078290922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам