1 / 3
Quadro Tv 66 cm 26" poloven ispraven
4.000 МКД
22.03.2023 10:37

Гостивар / Гостивар

Марка:

Останато

Производ:

Плазма

Големина:

66 cm (26 inch)

Quadro Tv 66 cm 26" poloven ispraven

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Imerli
Потврден огласувач
072260015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам