1 / 5
OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160KS
2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2023 11:57

Валандово

Марка:

Opel

Модел:

Insignia

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

118 kw / 160 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e so desen volan i e na Bg tabli

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078765258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам