1 / 5
STANOVI VO GRADBA VEDNAS DO TAMARO 7 ASNOM
1.250 €
29.05.2023 13:02

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

48 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Asnom

Se prodavaat stanovi vo gradba od 48m2,57m2 so edna spalna I 68m2 i 70m2 so dve spalni pozadi market TAMARO 7.Zgradata treba da bide vseliva
za 1 godina. Za poveke informacii na Tel.075212043

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

stan
Потврден огласувач
075391143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам