1 / 9
Stan od 58m2 vo centralno podracje - ZDRAVESKI
80.000 €
30.05.2023 15:10

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

58 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

7ми Ноември

‼️Стан од 58м2 во центарот на Охрид‼️
Станот го има следниот распоред:
❇️Дневна со кујна и трпезарија
❇️2 спални соби
❇️Купатило
❇️Тераса
Станот се продава комплетно наместен.
Цена: 80.000€
За повеќе информации обратете се на:
📞Ѓоко: 078/303-253
📞Јулијана: 076/361-360
Шифра: 0182

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Nov stan od 53m2 na Ul. Slavej Planina - ZDRAVESKI

1450 €

Stan vo gradba od 54m2 Bul. Turisticka - ZDRAVESKI

1200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам