1 / 3
Povolno Skoro nekoristen PS 4
12.500 МКД
Со вклучен ДДВ
12.990 МКД
05.06.2023 20:23

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Prodavam P.l Sony kupen vo M.K nov prva raka .
Go prodavap posto ne se koristi
Kolmplet cena so video igri 12.500den
Kontakt 078 276666

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS4 игри

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078276666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам