1 / 2
Nike Air Vapor Max Plus
По Договор
22.03.2023 13:06

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

43

Боја:

Светло зелена

Nike air vapor max plus
43
9.5
cena po dogovor

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
072623002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам