1 / 8
Opel Agila
4.050 €
12.04.2023 13:57

Гостивар / Гостивар

Марка:

Opel

Модел:

Agila

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

1.2 Benz 63 KW motor
-Klima
-2009 god
-Ekstra Socuvan

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Shefik osmani
Потврден огласувач
076232313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам