1 / 12
Stan 110+25 m2 na odlicna lokacija
135.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.04.2023 00:06

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

110 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2011

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Dame Gruev 233a

Se prodava prekrasen stan, vo naselba Hristo Uzunov. Stanot e vo odlicna sostojba, ima 1 spalna so kupatilo l, dve detski sobi, gostinsko kupatilo, terasa od dnevna i edna zatvorena terasa od spalna. Poseduva dobro ureden podrum so plocki i zidovi od kanuf od 25m2. Se prodava polu namesten,a ostanatite raboti se stvar na dogovor

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
072213099
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам