1 / 1
MASI NA RASKLOPUVANJE ZA KETERING, NASTANI...
1 €
27.05.2023 18:49

Битола / Битола

masi na rasklopuvanje za ketering, nastani...
IVERICA 2,5 santimi debelina kantirana ABS nema gajle od voda, so hromirani nogari na strafovi

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
075606788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам