1 / 12
SEAT ALTEA XL 1.9 TDI 2008GOD FULL OPREMA CH
58 €
Цената не е фиксна
16.05.2023 11:12

Гостивар / Гостивар

Марка:

Seat

Модел:

Altea XL

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SEAT ALTEA XL 1.9 TDI 2008 GOD FULL OPREMA UVOZ OD 🇨🇭🇨🇭KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA SO 206 ILJADI KM SERVISNA KNISKA 2 KLUCA SERVISIRAN REGISTRIRAN BEZ DENAR VLOG PROVERKA PO VASA ZELBA......

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

XXX
Потврден огласувач
071837838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам