1 / 7
Stan so dvorce vo Daljan, Ohrid
57 €
09.04.2023 08:23

Охрид / Охрид

Број на соби:

2,5

Квадратура:

56 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1986

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ul. Goce Delcev, Ohrid

Se prodava renoviran stan prizemje so dvorce vo Daljan, Ohrid.
Stanot e vo povrsina od 56 m2 jugoistocen raspolaga so dnevna soba so kujna, detska, spalna, hodnik, toalet.
Se prodava opremen.
Cena 57.000 evra
Inff na tel 077 969 012

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Agencija za nedviznosti i marketing Sajce
ul.Dimitar Vlahov br.14
Потврден огласувач
077 969 012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам