1 / 3
Stan vo strog centar na Ohrid
1 €
17.05.2023 18:32

Охрид / Охрид

Број на соби:

3,5

Квадратура:

77 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

1998

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Bul. Makedonski prosvetiteli Ohrid

Se prodava stan strog centar na Ohrid so neprecen pogled na planinata.
Stanot e na treti kat so lift jugoistok vo povrsina od 77 m2 raspolaga so ubava dnevna soba, trpezarija, kujna, dve spalni, dva toaleta, hodnik, terasa.
Cena 2400 evra m2
Inff na tel 077 969 012

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Agencija za nedviznosti i marketing Sajce
ul.Dimitar Vlahov br.14
Потврден огласувач
077 969 012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам