1 / 1
Baterija Parkside 8AH Performance NOVA
90 €
01.06.2023 07:20

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Baterijata e nova,odgovara na site alati od parkside na 20v.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
072231510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам