1 / 12
AUDI A5 2.0 TDI 120 KW 2016 Godina
17.500 €
27.04.2023 17:36

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

AUDI A5 2.0 TDI 2016 17.500€
MARKA: AUDI
MODEL: A5 2.0 TDI
PROIZVEDENO: 2016 GODINA
ZAFATNINA: 1.999 SM3
POMINATO: 157.000 KM
SILA NA MOTOR: 120 KW - 163 HP
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
START STOP – HILL ASSIST - AUTO HOLD
AMBIENT LIGHTING - KLIMATRONIK
DRIVE SELECT – NAVIGACIJA - TEMPOMAT
PARKING SENZORI - MAGLENKI - DISTRONIC
KOMANDI NA VOLAN - GREACI NA SEDISTA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
UVEZENO OD GERMANIJA 🇩🇪
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
BEZ ZAMENI !!!
📲 IGOR 070-722-077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам