1 / 1
5x100 14ki
50 €
22.03.2023 16:51

Свети Николе / Свети Николе

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

5.5J

Дијаметар:

14

Дијаметар на дупка:

100

Број на дупки:

Со 5 дупки

Eden bandas polo Cena 50e

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

DANIEL
Потврден огласувач
077882458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам