1 / 3
Cagiva elefant 125 2t
800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.05.2023 21:56

Велес / Велес

Марка:

Cagiva

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1995

Модел:

Elefant 125 injection

Километри:

20000

Motorot se vozi redovno
Ima mk dokumenti
Ima prevod
Registriran
Guma predna, zadna
Moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Marjan
Потврден огласувач
76281405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам