1 / 10
elektroventili24v DC polovni
1 €
22.03.2023 17:26

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

eleketroventil 24 V DC polovni ispravni 3 komada
2 ilzezi 24V DC 5W 1 kom
3 izlezi 24V DC 5W 1 Kom
3 izlezi 24V DC 12W 1 kom

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

mprodavac
Потврден огласувач
073839238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам