1 / 6
vakum pumpa membranska 220 V AC -325 mbarar
1 €
22.03.2023 17:51

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Vakum pumpa membranska ispravna skoro nova 220V AC
-325 mbar marka ELEKTRO AD Spanija

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

mprodavac
Потврден огласувач
073839238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам