1 / 7
Se prodava golf 4 1.9tdi 110ks
3.300 €
31.03.2023 16:20

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava golf 4 1.9tdi
110ks
1999god
Vo dobra sostojba
Socuvan
Povekje info na tel. 077 901 717 Vlatko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
078534671
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам