1 / 6
ЧОЈС-Stan na ul.Krum Tockov
60.000 €
12.05.2023 09:36

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

66 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Ul.Krum Tockov

Se prodava renoviran stan na ul .Krum Tockovna 5 kat(bez lift), vo neposredna blizina na ezeroto so vk povrsina od 66 m2 (stan so terasa )i 4 m2 podrum
Raspored:Dnevna so zasebna kujna ,trpezarija,zasebna spalna ,i golema terasa

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Stan vo centar na Turisticka

1250 €

ЧОЈС-Trosoben 93 m2 na ul.Lazo Trposki

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам