1 / 8
ЧОЈС-Namesten stan na ul.Egejska
1.350 €
13.04.2023 10:16

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

68 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Ul.Egejska

Se prodava komplet namesten stan na ul.Egejska (vo ponova zgrada,)so vk.kvadratura od 68 m2 3 kat
Raspored:Dnevna so kujna i trpezarija ,mala detska soba,spalna soba hodnik wc i terasa

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Stan 32m2 so zasebna spalna

1250 €

ЧОЈС-Namesten stan na ul.Egejska

1350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам