Golf 5 1.9 TDI 77kw
5.500 €
31.03.2023 14:12

Струмица / Струмица

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

a

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ile
Потврден огласувач
071892477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам