1 / 4
Се продава земјиште (Чекоштина - Охрид)
По Договор
22.03.2023 21:46

Охрид / Охрид

Квадратура:

350 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава нива со одлична местоположба во населба Чекоштина во Охрид.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kliment
Потврден огласувач
070261163
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам