1 / 2
Samsung Galaxy S21+ 5G
1 €
13.04.2023 11:32

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung Galaxy

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Се продава Samsung Galaxy S21+ 5G со 8 гига рам и 256 гига меморија.
Телефонот е како нов во перфектна состојба следува со оригинален полнач.
Може и замена за за кеш екстра цена.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

BukiPhone
Улица Маршал Тито бр. 233 Кичево
Потврден огласувач
072719718
Испрати Е-маил до огласувачот

Apple iPhone 13 Pro Max

1 €

BlackBerry KEY2

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам