1 / 4
Apartman Evro Hotel
27.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.04.2023 23:12

Струга / Струга

Број на соби:

1

Квадратура:

32 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Apartman vo Evro Hotel so pogled na ezoroto
Apartmanov poseduva cist imoten list

072-688-166

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Arjet
Потврден огласувач
072688166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам