1 / 2
Google Pixel 6A
1 €
22.03.2023 22:32

Кичево

Марка:

Google

Модел:

Google Pixel

Боја:

Green

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Се продава Samsung Google Pixel 6A со 6 гига рам и 128 гига меморија.
Телефонот е како нов во перфектна состојба следува со оригинален полнач.
Може и замена за за кеш екстра цена.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

BukiPhone
Улица Маршал Тито бр. 233 Кичево
Потврден огласувач
072719718
Испрати Е-маил до огласувачот

Apple iPhone 12 Pro Max

1 €

Google Pixel 6A

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам