1 / 4
Се издава под ќирија
150 €
11.04.2023 03:16

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

45 m²

Греење:

Друго

Се издава под ќирија

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Adem
Потврден огласувач
078460666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам