1 / 2
Apple iPhone 13 Pro Max
1 €
22.03.2023 22:45

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Apple iPhone

Боја:

Gold

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Се продава Apple iPhone 13 Pro Max Gold 128 гига меморија.
Телефонот е буквално како нов без траги на користење.
Следува со кутија и оригинален кабел.
Капацитет на батерија: 95%
Може и замена за кеш екстра цена.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

BukiPhone
Улица Маршал Тито бр. 233 Кичево
Потврден огласувач
072719718
Испрати Е-маил до огласувачот

Apple iPhone 13 Pro Max

1 €

Samsung Galaxy S20 FE

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам