1 / 3
Razni vidovi na caj, bilki na golemo i malo
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2023 22:49

Неготино / Неготино

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Gi imame slednive bilki:

Kamilica
Meckino grozje
Vrbovka
Cikorija koren
Kopriva
Ajducka treva
Bozel
Neven
Konjski opas
Kantarion
Glog
Majcina dusica
Divo origano(rigan)
Planinski caj
Imame i drugi caevi vo pomali kolicini.


Za naracki i poveke informacii: viber/tel: 076/881-179Категорија: Храна и готвење / Чај

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

Mherbs
Потврден огласувач
38976881179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам