1 / 4
Dva Hyundai Poni komplet
700 €
20.04.2023 11:20

Охрид / Охрид

Марка:

Hyundai

Модел:

Pony

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

53 kw / 72 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Prodavam ili menivam dve Hyundai Poni ednoto e vo ispravna sostojba drugoto so mal defekt, i dvete se so plin i mala potrosuvacka. Moze zamena za edno vozilo so moja doplata dajte ponuda. Cenata ne e fiksna

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Daniel
Потврден огласувач
078314725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам