1 / 8
Audi A4 2.0 TDI
5.700 €
11.05.2023 12:39

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba ima novi gumi nov akomulator i napraven serviz pred 3000 km
Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupcho
Потврден огласувач
070211537
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам