1 / 12
Hemisko dlabinsko cistenje
1 €
22.05.2023 23:23

Куманово / Куманово

Хемиско длабинско чистење со Професионална машина
Karcher Puzzi 10/1
Чистење бандажи на автомобил

Не дозволувајте нечистотијата и бактериите да бидат во вашиот дом или возило.
Добивате чистота, свежина, пријатен мирис, и крај на непријатни мириси и бактерии наталожени и впиени.

Вршиме хемиско чистење на
Возила
Автобуси
Камиони
Гарнитури
Душеци
Столици
Теписони и сл.

Со поволни цени и квалитетни средства

Instagram luxe_hemiskocistenje
Facebook Luxe hemisko cistenje

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
070932920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам