1 / 3
Klima ured BEKO 3kw vo odlicna sostojba
6.000 МКД
04.06.2023 21:40

Битола / Битола

Prodavam klima ured beko 3kw vo odlicna sostojba. Ladi gree bez nikakov problem.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од:

F.P.
Потврден огласувач
077666676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам