1 / 2
Se prodavaat GUMI 315/70-22.5 PIRELLI
По Договор
18.05.2023 07:34

Битола / Битола

315/70/22.5 ;
Pogonski,
Pirelli,
Dobra sara,
Ne se osteteni,
Ekstra cena

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
076614091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам