1 / 9
PRODAVAM TOCAK CONNECT NINJA ZX9R 18 BRZINI SUSPENSION 26''
7.500 МКД
23.05.2023 09:19

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

PRODAVAM VELOSIPED C O N N E C T NINJA ZX9R JAY RIDER UTILITY BIKE BORN TO LOVE LIVE TO WIN FULL DOUBLE SUSPENSION I NAZAD I NAPRED TELESKOPSKA VILUSKA, 18 - BRZINI ORGINAL PRENOS ZAPCANICI MENUVACI REVOSHFIT SHALTERI, V-BRAKE KOCNICI 26-KA DUPLI ALUMINSKI BANDAZI VO BOJA STARS CIRCLE SWIFT ARRIV SO NOVI GUMI FABRICKITE NEVOZEN MNOGU BEZ NIKAKVI OSTETUVANJA KVAKITETEN JAK KOMPLETNO FUNKCIONALEN VO ODLICNA SOSTOJBA! ! !

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Телефон
Потврден огласувач
070 233 909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам