1 / 6
СТАН ВО ЦЕНТАР
1 €
15.05.2023 10:23

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Наум Наумовски Борче

Станот се наоѓа на 2 спрат,со површина од 70м2,поради идеалната локација(во близина на Соборен Храм) погоден е за секаква намена.Сите информации на тел.072214205

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

гдб
Потврден огласувач
072214205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам