1 / 10
Passat 20 tdi
13.200 €
04.06.2023 15:17

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Extra sostojba so najvisoko nivo na oprema 4motion f1 dsg 170 ks stop start uvoz od ch

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

pane
Потврден огласувач
070533350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам