1 / 2
Inverter
1.000 €
23.03.2023 11:58

Прилеп / Прилеп

Se prodava inverter 5-10kw .Ednonasočnata struja vo naizmenična! Od 12 v na 220v!!

Категорија: Дом и Градина / Соларни систeми и Опрема

Се продава од:

Zvonko Blazeski
Потврден огласувач
71308534
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам