1 / 2
KUPUVAM EG HATCHBACK
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.04.2023 15:41

Велес / Велес

Kupuvam civic eg hatcback (5ta generacija 91-95)

Категорија: Моторни Возила / Откуп на Автомобили / Моторни Возила

Се бара од:

David
Потврден огласувач
075205990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам