1 / 10
Штрафилица ударна 20v PARKSIDE-Performance
8.000 МКД
04.05.2023 09:49

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE-Performance.
Штрафилицата е ударна со јачина 20v-2Ah, со подесив вртежен момент од 120/150/190/226Nm. Автоматски ударен механизам, варијабилно подесиви обртаи и шестоаголен прихват со брзо затворање. Штрафилицата е од новиот модел на PARKSIDE-Performance со мотор без четкици кој се карактеризира со подолг век на траење.
Во куфер со додатоци. (комплет со батерија 2Ah и полнач 2,4Ah)
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

ИГОР
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам