1 / 4
Vrsime usluga so bager
2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.04.2023 19:30

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Kopame odvod i dovod
Kopame dupki za sadnici
Cena po dogovor
Kontakt 075-235-786 - Goce

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Ivan Dimovski
Потврден огласувач
75251603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам