1 / 12
MERCEDES-BENZ CLS-KLASSE AMG-LINE SPORT+ 300CDI 245HP 9G-TRO
61.400 €
05.05.2023 09:45

Кочани / Кочани

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLS 300

Година:

2019

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2019
Марка:
MERCEDES-BENZ
Модел:
CLS-KLASSE
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
300CDI 245HP
Кубикажа:
1950 cm3
Коњски сили:
245 HP
Менувач:
Automatic
Број на седишта:
5
Каросерија:
СЕДАН
Километража:
110000
Надворешна боја:
Црна
Шифра:
036152
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Електрика на Седишта
Борд Компјутер [КОЛОР]
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
F1 Shift - Типтроник
KeyLess Entry
KeyLess GO
Навигационен Систем
Климатроник [ДВОЗОНСКИ]
Греачи на Седишта
Прилагодлива Суспензија
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Паркинг Камера
Спортски Седишта
Кожен Ентериер
Сончев Кров
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
HILL-HOLD Assist
FRONT Assist
Auto Hold
BURMESTER Premium Audio System
AMBIENT LED INTERIOR LIGHTING
КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ
DYNAMIC SELECT
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 02/2019
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА
🔴 ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ОВА ВОЗИЛО Е СЕУШТЕ ДОСТАПНО НА WWW.AUTOWELT.MK 🔴

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

PEUGEOT 308 1.6HDI 100HP

9300 €

PEUGEOT 3008 ACTIVE 1.5BLUEHDI 130HP

19400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам