1 / 7
MERCEDES-BENZ S-KLASSE FASCINATION S400D 340HP 4-MATIC 9G-TR
71.600 €
05.05.2023 09:46

Кочани / Кочани

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 400

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

90000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

250 kw / 340 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2018
Марка:
MERCEDES-BENZ
Модел:
S-KLASSE
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
S400D 340HP
Кубикажа:
2925 cm3
Коњски сили:
340 HP
Менувач:
Automatic
Број на седишта:
5
Каросерија:
СЕДАН
Километража:
90000
Надворешна боја:
Бела
Шифра:
356362
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на Седишта
Затемнети Стакла
Борд Компјутер [КОЛОР]
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
F1 Shift - Типтроник
KeyLess Entry
KeyLess GO
Навигационен Систем
Климатроник [ДВОЗОНСКИ]
Греачи на Седишта
Вентилација [Ладење] на Седишта
Прилагодлива Суспензија
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Park PILOT
Паркинг Камера
360° View КАМЕРА
Кожен Ентериер
ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
VIRTUAL DASHBOARD
HILL-HOLD Assist
FRONT Assist
LANE Assist
Auto Hold
HEAD-UP Display
Меморија на Седишта
Мерач на Притисок во Гуми
BURMESTER Premium Audio System
КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ
Multi LED BEAM
VOICE ASSISTANT
Електрика на Волан
Електрика на Задна Врата
DYNAMIC SELECT
✅ INTELLIGENT LIGHT SYSTEM
✅ TOW AWAY PROTECTION
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2017
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU
🔴 ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ОВА ВОЗИЛО Е СЕУШТЕ ДОСТАПНО НА WWW.AUTOWELT.MK 🔴

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

VOLVO XC40 2.0 D3 150HP GEARTRONIC-8 AUTOMATIC

27200 €

MERCEDES-BENZ GLC-KLASSE 350E PLUG-IN-HYBRID 4-MATIC 9G-TRON

39600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам