1 / 5
Се изнајмува стан со двор кај МВР
400 €
28.03.2023 14:28

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Партениј Зоографски

Агенција Home Art изнајмува прекрасен стан од 65м2 со двор од 250м2 во Центар, во близина на МВР. Станот поседува убава дневна соба со кујна и трпезариски дел, една спална соба, бања а греење е решено со инвертер клима уред.
***СТАНОТ Е PET FRIENDLY***

Контакт: 075/292-541

info@homeart.mk
www.homeart.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

HomeArt Real Estate
Потврден огласувач
078/244-198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам