1 / 12
Mitsubishi Pajero 3.2 DID kako nova
11.800 €
14.500 €
03.06.2023 19:52

Кичево

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Pajero

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mitsubishi pajero so full oprema navigacija komandi na volan greaci na sedishta kamera shiber kozha i mnogu drugo za trampa 15000 samo so ocuvani koli

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

samsung
Потврден огласувач
071976882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам