1 / 5
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН 66М2
1.200 €
29.03.2023 16:54

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

66 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

улица Егејска

66м2, 4 спрат, дневна со кујна, 2 спални. Во станот може веднаш да се вселите.
Агенција за недвижности
НП Ројал Охрид

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

nproyalohrid
Булевар Туристичка
Потврден огласувач
074249092 072633451
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА СТАН 71М2

1450 €

СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН 80м2

180000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам