1 / 3
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН 44М2
1.300 €
03.04.2023 12:24

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

46 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Галичица

Се продава нов стан 44м2 , високо приземје на улица Галичица. Во станот може веднаш да се вселите.

Агенција за недвижности
НП Ројал Охрид

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

nproyalohrid
Булевар Туристичка
Потврден огласувач
074249092 072633451
Испрати Е-маил до огласувачот

Се продава Стан

1100 €

СЕ ПРОДАВА СТАН 72М2

1450 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам