1 / 2
Prodavam tepisi
11.111 МКД
09.05.2023 19:38

Карпош / Скопје

Socuvani malku korusteni tepisi
200*140 - - - 1500 den.
170*120 - - - 1200 den

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Килими

Се продава од:

t
Потврден огласувач
070350000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам