1 / 7
Hyndai Accent 1,3 gls benzin/plin
1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.06.2023 10:01

Штип / Штип

Марка:

Hyundai

Модел:

Accent

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam Hyndai Accent 1,3 GLS. Voziloto e vo dobra sostojba, so kompletna oprema i atestiran plinski ured. Registracija pominata pred 20 dena. Informacii na tel. 078 346 775 Goran

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
078473091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам